Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket ajánlanátok...

Milyen sminket ajánlanátok szalagavatóra ill. az utána megrendezett bálra?

Figyelt kérdés

Valami olyan kellene,ami megy a matrózblúzhoz(fehér,a gallérja vagy mi az meg a csuklójánál sötét kék),bécsi keringős ruhához(fehér menyasszonyi ruha szerűség,elég habos-babos)és a bálra vett ruhámhoz(ami még nincs meg,de fekete lesz,valami ilyesmi:

[link] oldali)

[link]

[link] ilyen minibe))


A szemem zöldes-barna(inkább zöldes),a hajam vállig érő, sötétszőke.

Képet nem szeretnék feltölteni.

Jöhet bármilyen smink,amit ezek alapján gondoltok. :)



2013. nov. 3. 13:48
 1/3 A kérdező kommentje:

*jobb oldali

*nem ilyen miniben

Bocsi,csak a linkek után írtam és kitakarta.

2013. nov. 3. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel menyasszonyi ruha is lesz, én azt mondom: a kevesebb több. Egész egyszerűen nem illik hozzá az a smink, amiben az én szalagavatómon is a lányok pompáztak. Rikító kék szemfestékben, meg ilyen hülye kövekkel a fejükön :D Egy kis alapozó, púder, pirosító, vékony tusvonal, szempillaspirál, meg valami jó kis rúzs. Nem kell több. Szerintem :)
2013. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a visszafogott smink a nyerő, (csak egy pirosítós árnyalás a szemhéjra felfelé húzva, mintha nappali sminket csinálnál) az illik mindenféle stílusú ruhához. Nekem is olyan volt, bár volt egy strassz a szemem sarkában, annyi nem árt ;)
2013. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!