Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van AVON rúzsom és parfümöm!...

Jócsák Lilla kérdése:

Van AVON rúzsom és parfümöm! De az már 10 éve nem volt használva, és 10 éve van meg! Megtud romlani?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2013. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szavatossági ideje 3 év általában az avon termékeknek, úgyhogy már régen megromlott a rúzs. dobd ki.


a parfümöt nem tudom. meglehet, hogy nem lesz olyan intenziv illata.

2013. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A rúzst mindenképpen dobd ki, könnyen megavasodik és megromlik. A parfümnek ha nem rossz az illata, szerintem akkor nyugodtan használhatod, de inkább a ruhádra fújd a biztonság kedvéért, ne a bőrödre.
2013. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen! Meg tud romlani!
2013. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek nagyon hasznosak a válaszaitok számomra! :3
2013. nov. 4. 17:49
 6/9 Anna2013 válasza:
Ha nem büdös az illata és magadra fújod nem pattogsz ki és nem irritálja a bőröd akkor a parfümöt el lehet használni,de a rúzst mindenképp dobd ki.
2013. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Timi179 ***** válasza:
én a parfümöt sem használnám már el, rendelj inkább egy újat! :-)
2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát nem tudom, hogy vagy vele, de én már 3 év után sem nagyon merek semmi ilyet használni. Amúgy elméletileg kellene hogy legyen a parfüm dobozán (vagy üvegén vagy hogyismondom) lennie ilyen meddig használhatós dátumnak. Vagyis a legtöbbre szoktak tenni
2013. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rúzst dobd ki! És a parfümöt is! A benne található anyagok miatt a parfüm szavatossági ideje ugyan úgy 3 év, mint a rúzsé. 3 év eltelte után (ha olyan helyen tárolod a fürdőszobádba, ahol még nap is éri, akkor még hamarabb) a benne lévő anyagok bőrirritációt, szerencsésebb esetben csak túlzott napérzékenységet okoznak! :) Válj meg tőlük :)
2014. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!