Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor szokott az Essence-nél...

Mikor szokott az Essence-nél kiárusítás/leárazás/nagy akciózás lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kerdesem a fent emlitett lenne. (elnezest az ekezethianyert, telefonrol vagyok.) Sok helyen hallottam, hogy van olyan az essence-nel, hogy pl kiarusitanak parszaz ft-ert olyan termekeket, amiket mar tobbet nem fognak arulni. Meg hogy neha vannak nagy akciok. :O sokat vasarolok az essence-nel, de meg sosem botlottam bele ilyen learazasokba.. :( Vagy ezt nem szoktak kihirdetni, csak akkor lehet megtudni ha mar van? Es ha van, egysegesen van az orszagban mindenhol egyszerre, vagy nem mindenhol van. (en Aszodon lakom, de a Godolloi rossmanba is szoktam jarni.) valaszaitokat elore is koszonom, bocsi ha buta a kerdes :(

2013. nov. 4. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Na hát ezt nem tudom, szerintem összevissza van, nincs meghatározva, h pl. szept 15. Soha nem láttam még hirdetve a dolgot. Én olyat láttam már az elmúlt pár hónapban 2-szer is, h az akciós kosárban voltak pár százért Essence cuccok. Érdemes többször benézni a Rossmann-ba.
2013. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavasszal és ősszel szokott lenni szortiment csere.
2013. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ooo de kar, akkor valoszinuleg iden mar lekestem :(( koszonom a valaszaitokat!
2013. nov. 4. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Idén már igen. A maradékból tudsz max válogatni, amit a leértékelt kosárba tettek.
2013. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!