Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megegyeznek a bourjois alapozó...

Megegyeznek a bourjois alapozók színei? Rebdelhetnék ez alapján, egy másik típusból?

Figyelt kérdés
Internetről szeretnék rendelni, mivel sokkal olcsóbb. A Bourjois bio detox alapozó érdekel, viszont itt Debrecenben csak egyéb fajtákat láttam. De megnéztem és minden alapozó színeit ugyanúgy nevezik el. Ez alapján a vanilla clair az én színem, általában a legvilágosabb. Szerintetek ez alapján rendelhetnék? Amúgy a healty mix-et próbáltam.

2013. nov. 15. 08:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kétféle Bourjois alapozóm volt és annál nem egyeztek meg a színek. Én is a legvilágosabbat használtam és pl. a Flower Perfection legvilágosabb árnyalata világosabb mint a Healthy Mix Serum legvilágosabb árnyalata. Még olyat is láttam köztük, h a számozás sem ugyanaz. De ha nem találtál a drogériába bio detoxot, akkor nem igazán tudod megnézni a színt. Esetleg neten nézz körül, h vki nem tesztelte-e ezt az alapozót, mert ott talán jobban visszaadja az eredeti színt.
2013. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!