Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világos bőrhöz, szőkésbarna...

Világos bőrhöz, szőkésbarna hajhoz és zöld szemhez milyen színű szemhéjfesték illik?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A zöld szeműeknek nagyon jól áll a lila, szerintem a legszebb lilás árnyalat a levendula, de ezt neked kell megtapasztalnod, hogy melyik árnyalata áll jól. A türkizkék és a szürke is jól állhat. Jól állhat még a zöld is, de ilyenkor ügyelni kell, hogy a szemed árnyalatával ne legyen azonos, mert akkor nem emeli ki, hanem elvész benne a szemed színe. Jók még a natúr és bézs színek, a barnás árnyalatok. Na és természetesen a híres feketés-szürkés füstös szem. Ezeket a színeket egyébként tudod kombinálni, a neten rengeteg képet is videót találhatsz. Pl. a szürke a lilával, vagy kék füstös szem (belül a világos, kívül a sötétebb szín, ez lehet akár sötétebb kék vagy fekete) stb.


Remélem tudtam segíteni. :)

2013. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem zöld a szemem, és szerintem ami a legjobb, az a szürkés-ezüstös-feketés vonal, az nagyon szépen kiemeli a zöld színt :) Szoktam barnás, natúrabb színeket is használni, néha világosabb rózsaszínt, és kb. ennyi. A zöld szerintem sem igazán jó, és ami nagyon nem, az a kék.
2013. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek, sokat segítettetek! :) Kipróbáltam egy szürkés-ezüstös-feketés átmenetet, és szerintem amellett fogok dönteni :) (bálba megyek)
2013. nov. 17. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!