Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tanuljak meg jól...

Hogyan tanuljak meg jól sminkelni?

Figyelt kérdés
Szóval azért egy szolid de csinos sminkre gondolok ami mindenhez megy :) (pl:szemceruza, szempillaspirál stb ) szóval mondjatok légyszi sminkelési technikákat :) Meg milyen fajta sminkcucc a jó márkájú ami megfizethető is :D Meg ha szórakozni megyek akkor milyen smink az ideális? (képet ha tudtok de nem muszály) Arra is mondjatok tecnikákat :) Köszönöm szépen a válaszokat

2013. nov. 17. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nézz youtube-os sminkes videókat, én is rengeteget tanultam belőlük:D
2013. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én is :) nagyon sok youtube beauty guru van, magyarok is.
2013. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok párat linkelni?Nagyon köszönom
2013. nov. 17. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Keresd youtubeon Lisa Eldrige-et a Chanel sminkese, sok videót nézegettem úgy, hogy azért tudok sminkelni, de az amiket ő készít nagyon jók és részletesek, sokszor mondja, hogy mit hogy érdemesebb csinálni. Persze nem árt hozzá az angol tudás :)

Jobb és nem drága márkák szerintem: essence, miss sporty, maybelline

Tudsz rendelni internetről ebayről egész olcsón festékeket.

Azt javaslom azért az alapozót egy kicsit drágább kategóriából válaszd, 1500 és alatta érezhető a különbség. Jók a BB krémek is, ha nincs problémásabb bőröd.

Spirálnak szerintem a gumi kefés jó, mert azon nem csomósodik a festék és szétválasztja a pillákat, tehát egyszerű használni.

Festéshez legjobb egy ilyen ecset mondhatni multifunkciós [link]

Árnyaló, angolul blending. kb 1,5 cm hosszú 1 cm széles és henger alakú. Satírozásra szín felvitelére kiválóan alkalmas körkörös mozdulatokkal, de ezt látod majd a videókon hogy használja Lisa.

Szemceruzát úgy a legegyszerűbb használni a szempilla tövében, hogy szinte fekteted a smink tükröt és lefele nézel, természetesen a szempillák fölé kell használni.

Valami világosabb barna, vagy egy enyhébb árnyalat a szemhéjon, + szemceruza a szempilla tövében + spirál egy egyszerű minden nap viselhető smink. Használj pirosítót, az csak szépít, és egy pici szín is a szájon :).

Itt ragadom meg az alkalmat, hogy javítsak, a muszáJ az nem ly ;)

Hétköznapi a rúzs kivételéve: [link]

Buliba: [link]

[link]

2013. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segítettél :)
2013. nov. 20. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!