Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vegyek olcsó műszempillát?

Hol vegyek olcsó műszempillát?

Figyelt kérdés

Kicsit sokallok 800-1000 forintot kiadni egy pár műszempilláért, bár most vettem két párat ... Ki is próbáltam persze jól elcsesztem és mehetett a kukába a 990 ft-os szempilla. :((


hol tudok venni olcsón?


Westend aluljáróba azt hittem olcsó, de ott volt ennyi.


2013. nov. 18. 23:14
 1/3 anonim válasza:
hát esetleg már ilyen kisboltokban is lehet már kapni, ahol árulnak sminkeket, ha egyáltalán árulnak ott műszempillákat is. Én a kisboltban pár száz forintért vettem meg, ilyen kis rózsaszín dobozkoában volt, de ki is dobtam mert annyira sz.r szempillaragasztót adtak hozzá, mintha egy sima testápoló vagy valami ilyesmi krém volt benne, ami egyáltalán nem is ragadt, vártam vele 10 percet majd még 10 percet majd már csak 5 percet, de nem ragadt oda... szerintem a DM-ben lehet kapni, de amúgy goggle-ba üsd be hogy "műszempilla hogyan legyek jó nő" és kias egy videót, ott a csajszi remekül megtudja mutatni, hogyan lehet felrakni különböző műszempillákat :)
2013. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, azt a videot lattam. jaja amit adnak hozza ragaszto az nagyon rossz de nem kellett volna kidobnod, lehet kulon is venni a ragasutot ami teljesen jo! most felraktam tegnap este es meg mindig ugyanugy tart...
2013. nov. 19. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebay, van százféle, 10 pár egy dollárért+ingyen szállítás, és ha ügyesen választassz, találhatsz drogéria minőségűt. 1-2 dollárért nagy tubus műszempilla-ragasztót is lehet rendelni. :)
2013. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!