Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erröl a szettröl...

Mit gondoltok erröl a szettröl? Eredeti MAC lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 21. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az eladóban sem bíznék... egy értékelés? Ha leenne még mögötte 3-4 nulla, talán.

Am a mac-nek nincs ilyen gift set-je, nincs 12és palettája, nincs 7 darabos ecsetszettje, a színeket nem nézem meg, de keresd ki a hivatalos mac honlapon.

Na meg ugye az ára is nevetséges, egy ilyen szettet nem ennyiért kapnál, újan meg ki adná el...?

Ha már beérem kamu MAC cuccokkal, van csomó eladó, aki olyat árul, free shippingel, megbízható értékeléssel. Ha meg eredeti terméket akarsz, bemész a MAC üzletbe, és megveszed, akárhol máshol szinte tuti, hogy bóvlit kapsz.

2013. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem eredeti. Amikor én kezdtem árusítani az ebayen volt, hogy 0 értékelésem volt... A vásárlónak semmit se jelent ha összeszedek x feedbacket, mert vettem valamit.

Az ára is reális, ahol árusítanak mac-et ott egy drágább drugstore márkának számít.

2013. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem eredeti!
2013. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!