Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Astor kremes szemfestekkel...

Astor kremes szemfestekkel mit kell csinalni, miutan a "hegyet" elhasznaltam, hogy az egesz ceruzat hasznalni tudjam? Hasznal valaki ilyent?

Figyelt kérdés

A neve: 24H Perfect Stay Eyeshadow & Liner


Nem tudom csavarni sehogy sem, es miutan a (kb fel cm-es) "ceruzahegy" veget elhasznaltam, a kepeken is lathato sötet resz (ami "normal ceruzanyelvre forditva" meg a ceruza hegyehez tartozik) kemeny müanyag, tehat kihegyezni sztem nem lehet.


2 linket talaltam rola:


1. Itt az 5. es 6. kepen lathato:

[link]


2.

[link]



#Astor #kremes szemfestek
2013. nov. 21. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a típust épp nem ismerem közelről, de attól, hogy nem fából van, az ilyenek általában hegyezhetők. Csak jó éles hegyező kell hozzá. De hátha jön valaki tapasztaltabb, aki pont ilyet is használ. :)
2013. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a fekete resz, ami rögtön a hasznalattol "lekopott" hegy utan van, jol lathato, hogy nagyon kemeny müanyag. Mint pl egy ruzs a müanyag tartojaban, ugyanolyan müanyag, ezt nem lehet hegyezni.
2013. nov. 21. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Essence hegyezővel, de szerintem bármelyik másikkal is könnyen hegyezhető (tapasztalat).
2013. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm valaszatitokat.

Vastagabb, mint a normal ceruzak, tehat spec. hegyezö kell hozza, de ez könnyen biztos, hogy nem megy, ha ez kemeny müanyag!!! Vagy pont ugyanilyen Astoros szemfesteket hegyeztel vele?

2013. nov. 23. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Tudom ez lehet extrém ötlet, de esetleg egy hústűvel kipiszkálhatod. Hátha sikerül így valamennyit kimenteni.

Ismerek egy olyan technikát, ha rúzst akarnak palettába helyezni, hogy egy kanálba teszik és gyertya fölött melegítik, ha megolvad átöntik egy kis tégelybe. Nem szabad, hogy forrjon. Szerintem ha elég festéket kiszedtél, akkor ez az olvasztós technika működhet, és akkor ecsettel tudod még használni.

2013. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ugyanilyen ceruzát használok, de látom hogy te még meg se próbáltad kihegyezni pedig nagyon könnyű...
2013. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat, ötletet.

Igazad van, tenyleg meg sem probaltam meg kihegyezni, ugyanis mint irtam, vastagabb a "normal" ceruzaknal, es csak normal ceruzahegyezönk van, amibe bele sem fer. Ha ugyanezt a tipust hegyezed, akkor batorkodom beszerezni hozza hegyezöt... de bevallom, hihetetlennek tünik, mert ez rendes kemeny müanyag, ami sztem max letörik rola (?). Felek, hogy esetleg tönkreteszem csak vele, ha megis mas modszerrel kellene... Tehat tök ugyanez? Amugy nagyon szep szinek es könnyen kezelhetök, nekem a Cosmic Gray van.

2013. nov. 23. 21:20
 8/9 A kérdező kommentje:

Körbeneztem ezzel kapcs. forumokon. Többek között talaltam egy kepekkel illusztralt, faragassal elcseszett ceruzat is, es azt irjak, az Essence hegyezö cseszte el. Es pont az en tipusomrol valaki tapasztalata:

"Sziasztok! Én is vettem egy ilyen ceruzát és nagyon tetszett,egészen addig, amíg el nem kopott a hegye. Tudja valaki, hogy mégis hogyan kell "kihegyezni" ezt a ceruzát??? A vége nem tekerős (vagy csak az enyém van végletesen beragadva...), faragó pedig nem viszi el! Ma megpróbáltam kifaragni,de úgy tűnik csak tönkrevágtam,mert a hegyező pengéje csak belevágott a "kéregbe" ,majd össze-vissza törött az egész. Hegye változatlanul nem lett, viszont a külső borítás gusztustalan módon néz ki... "Megérte" ennyi pénzt kiadni érte, kb. 10-15-ször tudtam használni..."

[link]

Ez hogy lehet? Na ettöl tartok!!!

2013. nov. 23. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj nem olyan drága egy essence hegyező (azt hiszem 400Ft), egy próbát megér nem? Nagyon szép színűek ezek a ceruzák, igazán kár lenne feladni és kidobni.. Nekem ugyan lila, anyukámnak türkiz színű van meg mégis mindkettőt nagyon könnyű hegyezni. Kétlem hogy a többi színt lehetetlen..
2013. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!