Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan jó alapozó, ami nem...

Van olyan jó alapozó, ami nem rózsaszínes, hanem sárgás árnyalatú? Az összes alapozó, amit próbáltam, elüt a bőrömtől, mert rózsaszínes árnyalatúak. Olyan kéne egyébként, ami zsíros bőrre bevált

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A Bourjois márka alapozói eléggé sárgásak. Én pl. pont ezért sosem találok benne jót, mert nekem pont rózsás a bőröm.
2013. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a BB krémek többsége is sárgás, de ha kifejzetten alapozó kell, akkor én a Rimmel Stay Matt-et ajánlom, nekem most olyan van és egyáltalán nem rózsaszínes, hanem szép barna. :)
2013. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! : )
2013. nov. 22. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem és két barátnőmnek borzasztóan eltérő a bőrünk, az egyikőnknek rózsaszínes és világos, a másiknak sárgás és sötétebb, nekem pedig sárgás de nagyon világos, és a L'Oreal True Match-ből mindhármunk talált alapozót, az első lány a Rose Beige, én a Vanillia Rose, a másik pedig a Golden Beige árnyalatot.


Nem zsíros a bőröm, de erről pl kremmania.hu-n olvasgathatsz, jókat írnak, lesd meg, zsíros bőrre mit írnak róla.

2013. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bourjois alapozóiról már több értékelésben olvastam, hogy szeretik mert a sárgás tónusú bőrhöz is illik. Kb 3000 ft körül vannak neten, és olajmentesek.
2013. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!