Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit szóltak a szüleid amikor...

Mit szóltak a szüleid amikor megtudták h az emo bármelyik fajtáját képviseled?

Figyelt kérdés
(de szépen fogalmaztam)
2009. nov. 20. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ez nem történhet meg, mert nem hülye a gyerekük!
2009. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

apa nem lakik velünk,igy neki nem volt nagy cucc..


anya az elején nehezen fogadta el h máshogy nézek ki,mindig mondta h ne legyen a szemembe a hajam, hordjak normális ruhákat,ne öltözzek ilyen szerencsétlenül stb.

az elején igy próbált lebeszélni erről az egészről,de miután rájött h nem érdekel mit mond,ilyen akarok lenni,mert ilyen vagyok akkor enyhült kicsit.

Utánna mikor már kb fél éve nem hagyott békén megmondtam neki,h ez igy nekem jó és ilyen vagyok fogadja el. Megértette és azóta nem b*szogat csak nagyon nagyon ritkán mikor ugy tényleg durván nézek már ki.. :)

Ez már vagy 2éve volt,azóta nem változtam,sőt a hajamat is levágtam magamnak (!!) fönt ilyen tüsi és feláll,oldalt szét és az egyik oldalon rövid,másokon váll alá érő hajam van. Ja és lila volt, és anya már ehhez sem szólt semmit,csak annyit h nem vagyok normális,de ezt minden nap megkapom tőle. =)


ugyhogy minden jó már, elfogadta h ilyen vagyok és nem is akar megváltoztatni.

2009. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

oh előző vagyok

15/L ha kell kor és nem :)

2009. nov. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönömm! ^^
2009. nov. 22. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok :D

miért,te is valamelyik fajtáját képviseled?

vagy csak kiváncsi voltál..?

2009. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én saucy vagyok :M
2009. nov. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!