Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A gyűrűsujjon lévő köröm...

A gyűrűsujjon lévő köröm miért díszesebb? Többi lent.

Figyelt kérdés
Valaki el tudná mondani pontosan? Én szeretem a gyűrűsujjamon lévő körmöt díszesebbre készíteni, de már nem merem, mert a barátom mindig azt hiszi, hogy ez egy jelzés akar lenni, hogy gyűrűt várok az ujjamra. Gondolom ez a szokás tényleg valahonnan innen indul ki, de én nem ezért festem így.

2013. nov. 27. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arra utal.Valakinek mindig a középsô ujja a díszes.
2013. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor mire? Egyáltalán utal valamire?
2013. nov. 28. 06:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmire se utal. Én annyiban látom, hogy általában a hüvelyk és gyűrűs ujj körme a díszes, mivel az egyik elég nagy és jól díszíthető, a másik pedig alapból "előnyben" részesített a gyűrű miatt.

A barátod elképzelése elég bolond dolog, már elnézést... Egy lány nem a körömfestéssel fogja kifejezni, hogy gyűrűt akar, azon túl meg mitől fél? Feltételezem azért jár veled mert szeret, akkor nem szép dolog, hogy ilyen dolgot hátsó szándékként értelmez.

2013. nov. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát mondd el neki, hogy nem akarsz ilyesmit még, és nem erre utalsz vele. :D

Egyébként nagyrészt azért azt szokás, mert jóformán alig használt ujj, így a köröm és a díszítés is jobban megmarad rajta várhatóan. Nekem pl a sima lakk is láthatóan megkopik a mutatóujjamon 1-2 nap alatt, a többi nem. :D

De valószínűleg az esküvő témához is köze van. :)

2013. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!