Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenben hol tudok venni...

Debrecenben hol tudok venni Catrice korrektort?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan boltot,ahol még mindig kapható Catrice korrektor?Erre vadászok már régóta,de nem találok sehol
2013. dec. 8. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossmann vagy Müller, ha ott nincs, akkor sehol. :(
2013. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Müllerben.

DM-ben tuti nincs, Rossmannban sem láttam még, de oda ritkábban járok.

2013. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy minden Rossmannban és Müllerben van.
2013. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mindegyikben, nálunk sincs a Rossmannban Catrice egyáltalán, meg pl. Székesfehérváron a Müllerben sincs. :(
2013. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Müllerben még nem néztem,hátha :)
2013. dec. 10. 00:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a Müllerben tutira vannak Catrice cuccok, én ott vettem a rúzsom és a körömlakkokat, ugyanez a márka. Jók nagyon. :)
2013. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paradicsom31 ***** válasza:
A piac utca és a széchenyi utca sarkán van egy bazni nagy Rossmann (a kistemplommal szemben), na én innen vettem :D a fórumos rossmannban is voltam (új), de ott nincs egyáltalán catrice állvány. Szóval onnan vegyél, ami a két utca sarkán van :)
2013. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!