Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szemceruza?

Melyik a legjobb szemceruza?

Figyelt kérdés

Most rendeltem az avonból kétoldalú szemcerkát,és a fekete részét ha a szemem aljára,a pillák alá kenem,rövid időn belül elkenődik.Van essence szemcerkám is..az meg még hamarabb elkenődik..hallottam már arról,hogy meg kell égetni a végét,de az sem használ :S

A bőrömmel lehet a baj,hogy esetleg egy idő után "bezsírosodik" a szemem körül (is) és emiatt kenődhet el?De csak van olyan ceruza,ami erre az esetre is jó...

Tippeket várok,köszönöm.

16/L


2009. nov. 23. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem a lancome nagyon bevált, de nem egy árkategória az avonnal...
2009. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen sztem azért mert bezsírosodik az arcod.

Hát,használj alapozót,méghozzá: Folyékony nedszívót:D bár úgy értem h zsíros arcbőrre:D

2009. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

kérnék méég sok-sok tapasztalatot,tanácsot :)

2009. nov. 23. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez van, de találtam rá 1 jó megoldást. vettem szemsmink alapozót, na azt kinyomom a kézfejemre, belemártom a ceruzát és úgy húzom ki vele a szemem. :) így bírja pár órácskát legalább.
2009. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül ez a szemsmink alapozó?és milyen a márkája?
2009. nov. 23. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:

21:06-os vagyok

hát azt nem tudom h most lehet-e kapni, mert már pár hónapja vettem az enyémet, de csak mostanában jöttem rá, h használni is kellene XD szóval oriflame-es és ezer alatt volt, nem tudom pontosan mennyi.

2009. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem szemceruzát használok, hanem fekete szemhéjpúdert. Csak fogom a fültisztítót (vagy az applikátort vagy mi a szöszt) és alul óvatosan satírozva húzok egy vékonyabb vonalat vele. Ha ügyes vagy sikerülni fog. Nekem egész nap nem kenődik el.
2009. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is ez volt a problémám, az Avonos hamar elkenődött, meg könnyezett tőle a szemem.

Nekem a Miss Sporty szemceruza vált be, és nem is olyan drága, 1 próbát megér! Lehet neked is bejön!

2009. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jah, és én úgy használom, hogy kenek rá utána egy kis szemhélypúdert a ceruzacsíkra is, meg fölé is, és akkor nem kenődik el. Mindig olyat, ami megy a szemceruza színéhez, mert ha csak simán kihúzod, akkor tuti hogy felkenődik, lekopik!

Vagy púdert is kenhetsz szemkihúzás után a szemhéjadra!

2009. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :)
2009. nov. 24. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!