Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves fiam szeretne egy...

15 éves fiam szeretne egy nyakláncot, lehetőleg medállal. Milyen medálokat ajánlotok, amik nem túl nagyok és nem csicsásak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 17:58
 1/2 SugarCat válasza:
Ez főleg az ő ízlésétől függ,szerintem a nonfiguratív minták és a kisebb dögcédulák mindenkinek jól állnak(ilyeneket egyébként a C&A-ban is lehet találni).De ha van egyedi stílusa pl. rocker,punk,stb. akkor a különböző motívumok,jelképek pl. pentagramma,anarchista "a" jel,penge,kereszt(mindenképpen kisebb,fáből vagy fémből készült) tudom ajánlani :).
2013. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a barátomnak egy olyat vettem amin mjölnir van. Ebayen pl egyszerű találni, de hátha lehet itthon is kapni. Amúgy tényleg ebayen egyszerű, megbízható és gyors. Árulnak még kelta és ősmagyar szimbólumokat, azok közt is van sok diszkrét érdekes jelkép.

Én egy henger bőrszíjjal adtam a medált, de ott a medál vol a lényeg. Minden nap hordja :) Ha szereti a fiad a Thort akkor tuti tetszene neki!

2013. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!