Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell alapozózni?

Hogyan kell alapozózni?

Figyelt kérdés

A szememet szoktam csak kifesteni (spirál,tus), de ki szeretném próbálni milyen, mikor szépen le van alapozózva.


Nem igazán értek hozzá.

Vettem krém állagút, de ahogy az arcomra kenem,az orrom és az orrom melletti bőr részen csúnya, mert kicsit "lyukacsos" a bőröm, és a lyukakba belemegy, csúnya, egyenetlen, még rosszabbul nézek ki, mint nélküle:).


Kérlek segítsetek, mit hogyan kéne!:)


21/L



2013. dec. 15. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:

mikor szépen le van alapozózva az arcom*


/Lemaradt a mondat vége/

2013. dec. 15. 01:26
 2/5 anonim ***** válasza:
A krémet apró pöttyökben teszed az arcodra aztán alapozószivaccsal egyenletesen eloszlatod. A kitágult pórusoknál sajnos ez van, belemegy az alapozó a pórusba. Léteznek elég drága "starter" nevű termékek, direkt tág pórusú embereknek, ez először feltölti az egyenetlenséget aztán mehet rá az alapozó.
2013. dec. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapozó ecsettel csináld.:) Rányomsz egy kicsit az ecsetre,és szinte beleütögeted a bőrödbe.:)
2013. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is az ecsetet vagy pedig a saját ujjaid javaslom, hogy azzal vidd fel az alapozót.


De előtte mindenképp valami krémmel kend be az arcod. Én hidratálni szoktam előtte,sima nivea tégelyes krémmel.Mert így egyenletes lesz az arcbőr,és jobban el fog rajta oszlani az alapozó.

Apró pöttyöket teszel az arcodra és beleütögeted.Mondjuk először lehet ujjakkal,aztán egy hangyányit ecsettel is.


A szivacsot én valahogy nem javaslom, szerintem attól csíkos lesz a bőr.Legalábbis nálam.


Csak egy javaslat, hogy a pórusaid bizonyos időközönként tisztítani érdemes.Pl havonta...

2013. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az ujaiddal csináld, de az ecset sem rossz ötlet, higénikusabb.
2013. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!