Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Felső vízvonal tisztítása?

Felső vízvonal tisztítása?

Figyelt kérdés

Számos smink videóban láttam, hogy a felső vízvonalukat is kifestik. Amitől kicsit kiráz a hideg.

És mégis azt , hogy kell lemosni?? Dörzsöljem a szemem? O.o

Ugyanígy...a többi...érdemes sminklemosót venni?

Mert én vízzel simán lemosom. Csak ugye azokat halljuk, hogy ha sminkkel alszunk, akkor bőrproblémák jönnek elő, és ezzel kapcsolatban, hogy a víz ugyanúgy lemossa, mint a sminklemosó? ez gondolom a sminktől is függ. de nekem megteszi a víz. És az utolsó kérdésem: Mindig összeragadnak a szempilláim amikor festem őket. Hallottam már, hogy vannak erre fejlesztve szempillafésűk. De a szétválasztáshoz megtenné a kiszáradt szempillaspirálból elővett szempillakefe?


2013. dec. 16. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor a szempilláidról lemosod a festéket onnan is lejön.

Ha neked lejön vízzel is a sminked akkor nem kell sminklemosót venni, de én azért a helyedben miután lemostad, átmennék rajta tonikkal is.

Igen, teljesen jó erre a célra egy már nem használt, megtisztított szempillaspirál.

2013. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de előtte tisztítsd meg a szempillaspirál keféjét :)
2013. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen. természetesen megvan tisztítva a kefe..egyébként arctonikkal menjek át? nem fogja csípni a szemem??
2013. dec. 18. 13:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vattakorongot félbehajtom és ugyanazzal a módszerrel szedem le, amivel az alsó vízvonalamról...:)
2013. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doruss ***** válasza:
Én a vízvonalamról sminklemosóval szoktam (egyébként én szappannal mosom le a sminkem) mégpedig úgy, hogy egy sminklemosós fülpiszkálóval letörlöm ugyanazzal a technikával mint ahogy fölviszem.
2014. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!