Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik parfüm a megfelelő?...

Melyik parfüm a megfelelő? Mit válasszak? 15/L

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék valami finom, olcsó könnyed, enyhén gyümölcsös finom illatot. Tegnap szétnéztem a parfümériában de nem tudom, de nekem nagyon sok bántotta az orromat, mind nagyon fűszeres volt, vagy túl édes. Sajnos nem mindet tudtam megszagolni. Azt szeretném kérdezni tőletek hogy szerintetek létezik olyan parfüm ami nekem megfelelne? Ha igen akkor mit ajánlotok? Köszi
2009. nov. 25. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan van! Ajánlani nem akarok, mert mindenkinek más az ízlése. Csak annyit tudok mondani, hogy keresgél, szagolgass és biztosan megtalálod ami neked tetszik!
2009. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én tudok,én tudok :DD

Az Avonnak van a karácsonyi katalógusában Wish Of Love nevű parfüm. 3000 forintról van leárazva 1600-ra.(az évben először van ennyiért) ... Valami eszméletlen kellemes-finom illata van. Én most rendeltem :)

2009. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!