Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót és púdert...

Milyen alapozót és púdert használjak hogy világos maradjon a bőröm?

Figyelt kérdés
Nagyon világos bőröm van és nem tudom milyet használjak. Mivel a havibaj előtt nagyon pattanásos szoktam lenni Essence pure skin alapozót használok de sajnos nem sokat fed a többi alapozóm és púderem sárgásít ( mindenből a legvilágosabb van) és elüt minden testrészemtől. Szeretném ha világos maradna az arcom smink után! Kérlek segítsetek!
2013. dec. 22. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Néz körül a www.kremmania.hu-n.


Alapozóból nagyon ajánlják a Maybelline Affinitone Alapozóját, de én sokkal inkább azt ajánlom, hogy egy világos BB vagy CC krémet használj, mert az illeszkedik a bőrtónusodhoz.


Púderből a Manhattan Softot tudom ajánlani, egyáltalán nem lesz tőle sárgás a bőröd. :)

2013. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én púdert tudok ajánlani, a NYC-től a Smooth Skin-t.
2013. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2013. dec. 22. 19:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is BB krémet keress. Nekem a garnierrel és maybellinnel van tapasztalatom. A garnier szerintem jobb. Nincs belőle annyi színárnyalat, de valahogy mégis jó a bőrömhöz pedig kicsit sötétebb a krém. Lehet mondjuk neked tőlem is világosabb a bőröd.

Azon túl korrektort használj. Jobb ez a kombináció mint a túlságosan fedő alapozó.

2013. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Catrice-nek vannak kifejezetten világos bőrre való alapozói pl. Aztán van egy csomó márkából transculent / áttetsző púder, ami elméletileg adaptálódik a bőröd színéhez / színtelen, de azoknak is nagyon világos az alapszíne (Manhattannek, Catrice-nek tuti van ilyenje).
2013. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fogsz találni a drogériákban nagyon világos bőrre valót sajnos. Nekem nem hófehér a bőröm, távol van attól, de így sem találok. Korrektorból elég világos és nagyon jó a Catrice Camouflage, ezt nagyon ajánlom, pattanásokra is kiváló. Állítólag van a Catrice-nek világos alapozója, meg akartam venni, de pont az az árnyalat nem volt sehol. A habállagúból megvan a legvilágosabb, de az sötét és sárgás. Ha rózsaszínes inkább a bőröd, akkor a Max Factor 40 Ivory színét nézd meg a Color Adapt alapozóból meg a CC krémből. Nekem mondjuk sajnos ezeket is kevernem kell fehér alapozóval, hogy ne legyenek túl sötétek. Az ilyen márkák, mint a Maybelline, L'Oreal, Manhattan, Rimmel, stb. nálam totál esélytelenek, mindnek sötétek az alapozói (vagy ha gyártanak is világosat, mint a L'Oreal, azok az árnyalatok nálunk nem kaphatók).

Púderből lehet áttetszőt kapni, ezek (szinte) fehérek. Én most Essence porpúdert használok.

2013. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az Oriflame katalógusban rendeltem egyszer ez porcelán árnyalatú alapozót,na az tuti jó lenne neked!
2013. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Abból, amit ajánlottam, vannak extra-világos árnyalatok is. Nekem körülbelül a falhoz hasonló fehér bőröm van, de így is a hármas árnyalat kellett belőle, pedig azt hittem, hogy a legvilágosabb kell majd. :D
2013. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ha szányz rá pénzt és nem mac árban gondolkodsz akkor szerintem a lorealnak a lumi illetve a masik fajta aminek nem jut eszembe a neve de azt nagyon ajanlom!!:) puderbol a maybelline affinitone nekem bevalt matt de világos!:) illetve vannak ilyen un transfer porok amik fixálnak de átlàtszóak tehát nem lesz sötét:)!

ha kicsit kevesebb pénzt szánsz rá vannak szuper bb krémek illetve a maybelline alapozók is jók!!:)

2014. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. febr. 2. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!