Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az arc melyik részére használj...

Az arc melyik részére használjam a különböző színű korrektorokat? (képpel)

Figyelt kérdés
Kaptam egy ilyen Avon palettát: [link] Balról a harmadik sorban vannak a korrektorok. A kép annyira nem adja vissza a színeket, úgyhogy leírom: Van egy halványzöld, egy fehér, egy barnás-bézses és egy szürkés színű. Valaki tudna segíteni, hogy melyiket hova használjam?

2013. dec. 23. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a zöldet apiros foltokra kell használni:)
2013. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:) És a szem alá melyiket célszerű? Eddig csak folyékony korrektorom volt, azt tudtam hogy kell használni, de ez a sok színű.. :O
2013. dec. 24. 07:31
 3/12 anonim ***** válasza:
A zöldet tényleg a pirosra szokás használni. Ezt nézd meg, hátha segít: [link]
2013. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.:) Az a baj, hogy ezt a fehér és szürke színt nem tudom hova tenni.:(
2013. dec. 24. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet a fehér inkább egy highlighternek használható. Arccsontra, szemöldökcsontra, száj fölé.

A szürkére nincs ötletem.

2013. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Igazad lehet, mert a fehér egy picikét fénylik.
2013. dec. 25. 08:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Ebben a palettában nincs korrektor...
2013. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, akitől kaptam, hogy balról a harmadik sorban, az a négy kicsi, az korrektor. Biztos, hogy nem szemhéjpúder, mert annak igencsak halvány.:)
2013. dec. 28. 09:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Avon tanácsadónő vagyok,akármelyik katalógusban megnézed highliterként van feltüntetve,vagy az oldal amit belinkeltél ott kiemelő púderként írja ami nem egyenlő a korrektorral.Ez por a korrektor pedig krémes és matt ,ez pedig fényes.A highlitert szemőldökcsontra,arccsontra szokták használni egy-egy terület kiemelésére,nézz utána üsd be a gugliba hogy highliter.
2013. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!