Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Covergirl márkájú smink...

Covergirl márkájú smink cuccokat hol tudnék beszerezni, kifejezetten egy rúzs érdekelne. Egyszerűen bele szerettem ebbe az árnyalatba. Ha esetleg tudtok olyat, ami nagyon hasonló ehhez és könnyebben hozzá lehet jutni ne habozzatok írni?

Figyelt kérdés
[link] euphoria 360 :)

2013. dec. 25. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A Max Factor gyakorlatilag ugyanaz, mint a Covergirl. Covergirlt külföldről tudsz online rendelni esetleg. Nézd meg a Max Factor Color Elixir rúzsokat, nem tudom ez a szín kapható-e.

A csomagolás olyan, csak arany színű.

[link]

[link]


Jó minőségű nagyon egyébként, nekem ez kedvenc rúzsom (a Star Dust Pink). 3300-3500 Ft.

2013. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Utána is néztem és valóban vagy egy nagyon hasonló árnyalat, 715 v 827. :)


[link]

2013. dec. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!