Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfüm kell nekem? Részletek lent

Parfüm kell nekem? Részletek lent

Figyelt kérdés

Először is bocs a hülye kérdésért..

30 éves férfi vagyok, egyedülálló. Nem használok parfümöt, csak dezodor félét. Járok többször emberek közé szórakozni, de valahogy nem annyira vonzom csajokat. Persze tudom, hogy ez nem ezen múlik, de van olyan haverom aki hasonlóan néz ki hozzám, és rá buknak eléggé csajok. Ő használ parfümöket.

Kérdésem az lenne, hogy érdemes használni? Ha igen, milyet? Illetve mivel még nem használtam, hogyan? Hova fújva?

köszönöm értelmes válaszokat!



2013. dec. 26. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem kell mindenért azonnal bocsánatot kérni!

Szerintem nálad nem a parfümmel van a baj, hanem pl. ezzel. Erre a határozatlan, szerencsétlen hozzáállásra naná, h nem buknak a csajok, nézhetsz ki bármilyen jól, ha a kisugárzásod nem elég férfias, hanem "bocs, h élek" típusú.

Egyébként a kérdésedre a válasz: igen, jó lenne, ha használnál parfümöt, az ma már alap. Bemész egy DM-be (Drogerie Markt), ott vannak kitéve a parfümpolcon teszterek, kis papírral, amire ki tudsz fújni egy picit és megszagolod. Azért ne a legolcsóbbak közül válogass (mondjuk jók a Chevignon, Mexx, Armani stb.). Még tart szerintem az 50% akció. Amikor használod, a füled alá a nyakadra fújd mindkét oldalon. Emellett ne feledkezz meg a hónalj környéki izzadásgátlásról, lehetőleg valami semleges, tiszta illattal.

2013. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hasznalj artani nem artasz vele l. Persze mertekkel mert aki nagyon durvan huzza maga utan a csikot az sok!. Persze rajtad se keveredjen ossze 600fele illat. Hova fujd haaat egy kicsi a nyakadra ill ruhazatra. Muller drogeriat tudom javasolni ahol kedvedre valogathatsz a parfumok kozott izlesednek megfeleloen.
2013. dec. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj parfümöt nyugodtan, ha egy számomra vonzó pasinak jó az illata az csak még inkább dob rajta. Hogy milyet használj szerintem az rajtad múlik , mindenki megtalálja a hozzá illőt , elég színes a paletta nagy a kínálat a drogériákban . Minden esetre ne valami olcsó pacsulit vállasz mert az orrfacsaró , alacsonyabb árkategóriában is vannak szuper illatok adidas, mexx , playboy a drágàbbakból pedig pl. Lacoste. Hogyan használd? Egyértelmüen a fül mögötti rész, nyak vonal , csuklók mivel itt adja ki leginkább az illatot , esetleg sálra is fújhatsz így ebben a téli beöltözős időben is érezhető lesz. Ahogy írták már előttem nem kell túlzásba vinni akár milyen jó illatot választassz ha megfürdessz benne inkább taszitó , fullasztó lesz. Sok sikert jó válogatást!
2013. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az eddigi válaszait, nagyon hasznosak voltak!
2013. dec. 26. 11:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is használj, az csak jó pont. Ha olcsóbbat szeretnél, szerintem a Str8 is elég jó, és olyan 3-4 ezer ft körül van, akciósan kevesebb.

A nyakadra fújj, de vigyázz hogy ne legyen túl sok, mert a fojtogató parfümáradat viszont nem kellemes.

2013. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!