Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divatos vagy vonzó férfi...

Divatos vagy vonzó férfi nyakláncot szeretnék vásárolni, de milyet? 19 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Sportos, izmos a testalkatom (deltás). Sötétbarna szemem és nagyon sötét barna hajam van.

Pólóim leginkább vagy V (nem gyökér V) nyakú pólók, vagy gallérosak, vagy pedig ingek, színileg pedig inkább sötétszürkék, feketék, fehérek vagy kékek.


Olyan nyakláncot keresek ami vonzó vagy szexin nézhet ki egy férfin. Az ezüst, arany vagy fémes láncokat kerülném, medálból tulajdonképpen bármilyen jöhet.


Előre is köszönöm.



2013. dec. 26. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Barátom is hasonló színekben és formákban öltözködik, ahogy te. Ő se szeretett volna tőlem fém anyagból láncokat kapni, úgyhogy én egy bőrszíjas fa medálos nyakláncot vettem neki, amibe egy érdekes hal figura volt belevésve. Nagyon jól néz ki rajta. :) Kicsit ilyen ausztráliás feelingje van.

2013. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kicsit késői reakció felőlem, de köszönöm a választ!:)

Szerintem már láttam is olyat, így tudom honnan szerezhetek hozzá hasonlót!

Még egyszer köszönöm, ment a zöld! :)

2014. jan. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!