Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire kell sminkelni...

Mennyire kell sminkelni állásinterjúra? Ti hogyan sminkeltétek ki magatokat?

Figyelt kérdés

Nekem per pill színezett hidratálóm és egy ajakápolóm van itthon. Kellene még hozzá vennem valamit?

Mostanában rákaptam hogy nem nagyon sminkelek, de azért szeretnék jó benyomást kelteni ha interjúra kerülne a sor.


2013. dec. 26. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kis szempillaspirál még hozzá, és tökéletes :)
2013. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól írja, egy szempillaspirál jól jönne, hogy kiemelje a tekinteted.

Illetve ha vannak bőrhibáid vagy szem alatti karikáid, akkor korrektor.


Én alapozót+korrektort szoktam használni, szempillaspirált és egy kicsi arcpirosítót (nagyon világos a bőröm, kell neki adni egy kis "életet").

2013. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem mindegy, milyen interjúra megy az ember. Pl. olyan helyen, ahol a munka inkább fizikai, gyakran a sminkelős-szépen felöltözött nők ki vannak szórva, mert mit cicomázza magát, meg miért nem gondolta, hogy már rögtön próbamunkáztatjuk, ahhoz meg felesleges és túl sok is a smink (konkrétan hallottam az utóbbira példát pl. szállodánál, ahol szobalányt kerestek).


Irodai munkánál helyszín válogatja, de nagy általánosságban azért pozitívumnak veszik, ha egy nő ápolt hatást kelt. Sztem alapnak ez jó, plusz egy szempillaspirál... illetve:

- ha nagyon hulla az arcod, egy halványrózsaszín pirosító

- ha "lyukas" a szemöldököd, egy színben passzoló szemöldökceruza

- ha van több bőrhibád, egy jó fedésű korrektor


Én szeretek sminkelni, ezért ált. a szemem is kifestem, de túlzásokba sosem esem. Az biztos, hogy ha az ember szemfestéket ken, akkor az natúr színű legyen (lehet majd "megőrülni", ha látja, az irodában a többi ember is lazábban veszi a dolgokat), és az ajak színe se legyen nagyon kirívó.

2016. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!