Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek eről a...

Mi a véleményetek eről a maybelline szemhéjtusról?

Figyelt kérdés

[link]

Most szeretnem megvenni és aki már használta attól kérdezem hogy mik a tapasztalatai ezzel a termékkel?

Tényleg hamar beszárad?

Elég kicsi az üveg meddig elég?

Kenődik?

Könnyű vele dolgozni?

Milyen az ecset amit hozzá adnak? (tárolás, tisztítás, vastagság)

Lehet vele vékony vonalat húzni?



2013. dec. 27. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 4 fajta is van (fekete,lila,barna,fekete arany csillamokkal), es meg kell mondanom, hogy kulonbozoek! A fekete nem rossz, de a kedvencem a barna, arrol tudok velemenyt mondani. Szerintem nagyon jo! Mar nagyon regota megvan (lassan 1 ev kb) es meg mindig nem szaradt be, de mar jocskan tul vagyok a felen. Ez a legkedvencebb tusom, van Essence es Mac markaju is, de ez a legjobb szamomra. Konnyu vele dolgozni, eleg kremes, de nem maszatol (azert hagyj neki kis idot szaradni :)) Az ecset nem rossz, en hasznalom neha, de egy vekony tus vonalhoz kicsit vastag!A megfelelo ecsettel vekony vonalat lehet huzni...En csak ajanlanam, nagyon szeretem :)
2013. dec. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!