Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ajánlani kozmetikust...

Jeannie kérdése:

Tudtok ajánlani kozmetikust Budapesten, aki megmondja milyen a bőröm, hogy sminkeljek, és ajánl nekem való, boltban is megvehető krémeket, meg mindenfélét, ami kellhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretném ápolni én is otthon az arcbőrömet, de nem tudom, hogyan fogjak hozzá. Mindenki használ tonikot, hidratálót meg lemosót, és esti meg nappali krémeket a családban, anyukám meg bb krémet is, de nem tudom melyik kellene nekem ezek közül. Anya kozmetikushoz küldött, hogy ő majd segít, el is mentem, de nem sok mindent mondott, és ilyen bio meg professzionális, csak nála vehető termékeket akart adni, amik nagyon drágák voltak. Tudtok ajánlani valakit, aki tényleg tud segíteni is?

2013. dec. 28. 19:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!