Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani olyan folyékony...

Tudtok mondani olyan folyékony alapozot ami jol fed és nem kopik le hamar?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ha púderrel fixálod, a legtöbb tartósabb lesz.
2013. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem ugyis 1-2 óra mulva mar lekopik :/
2013. dec. 29. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem ez vált be

[link]

2013. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A ket legtartosabb, legszebb finishu alapozom:

- Revlon Colorstay - egesz nap hibatlan marad, ha kizsirosodik a homlokom 6-8 ora mulva, akkor csak zsebkendovel felitatom, a zsir jon, festek marad!!

Ezt kb 5-6ezer ftert lehet kulfoldi oldalakrol megrendelni. Hatranya, parabent tartalmaz.

- Estee Lauder Doublewear - szinten kopas, izzadas, minden allo, szep, termeszetes szine van. Elonye, hogy nem tartalmaz parabent es van szakuzlet, ahol ki tudod a jo szint valasztani. Hatranya, hogy draga, 9ezer ft korul van, en kuponos napokon szoktam megvenni, akkor 2ezerrel olcsobb.


Lehet, hogy soknak tunik az aruk, de nekem ecsettel felvive napi hasznalat mellett 4-5 honapig eleg, mig egy Maxfactor vagy Maybelline max 2 honapig tart, mert tobb kell belole. Igy nezve nem dragabb.

Mindkettot 40-50fokos homersekleten teszteltem hetekig, szuperul bevaltak.

2013. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kryolan alapozók a legjobbak. Bár én nem a folyékony változatot használom, de csak jókat hallottam róluk.

Nekem a Kryolan vízbázisú alapozója van meg, tökéletes. Jól fed, és tényleg nem kopik, rá is van írva, hogy sima vízzel nem távolítható el. Először kevésnek tűnik az adag, amit kapsz, viszont nagyon sokáig elég.


21/L

2013. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te eddig miket próbáltál. Nekem drogériából a Catrice Photo Finish és a Max Factor Lasting Experience vált be ilyen téren, a többi vagy kopik, vagy az alapvetően jó púder lesz tiszta csomós és természetellenes hatású rajtuk 1-2 órán belül (amit eddig próbáltam: Maybelline Affinitone és Affinitone Mineral, Essence Clear & Matt, L'oreal Accord Parfait, Art Deco BB krém - BB krém létére tök jó a fedése, de annyira nem tart -, Miss Sporty kék tubusos, Miss Sporty Morning Baby BB krém, Balea mattosító - na, ez utóbbi volt a legnagyobb förtelem). Az előbbi kettő meg tök jól tartja magát az én bőrömön 8-9 órán át is.
2013. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!