Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen illatot szeretek egy...

Milyen illatot szeretek egy lányon?

Figyelt kérdés
Olcsó "vatacukros" bovlik nekem nem jönnek be, de az enyhén édes finom parfümöket viszont szeretem, de nem találtam még olyat ami tetszet volna és a fiúk is vevök lettek volna rá. Csak kiváncsiságból, milyen illat tetszik egy lányon fiúk?

2014. jan. 1. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de a párom nevében tudok válaszolni.

Neki rajtam legjobban a DKNY Be Delicious és a Dolce and Gabbana Pour Femme tetszik.

2014. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a Be You-t :) van belőle 3 féle.

Édeskés az illata, de nem az az émelyítő amilyet a 10 éves kislányok használnak. Inkább frissnek mondanám. :)

2014. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiába tetszik egy parfümnek az illata, amikor papíron megszagolod, hiszen ha a bőrödre fújod, már más lesz. Nem teljesen, de ahhoz elég, hogy saját magadon esetleg ne tudj elviselni egy egyébként finom illatot.


Az pedig, hogy mi tetszik...minden ember más és más. Lehet, hogy az egyik nőn finoman hat egy parfüm, míg ugyanaz büdös és taszító egy másikon. Remélem érthető :)


Hiába mondom, hogy gyümölcsös, mert lehet, hogy rajtad az büdös. De lehet, hogy nagyon finom :) A párodat kell kérdezned, ha pedig nincs, akkor tesztelgess többfélét.

2014. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem

Köszönöm szépen:)

2014. jan. 2. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább az erős,intenzív illatok tetszenek.Tehát ilyen vanília és semleges nem igazán.Fűszeres sem.Unisex még oké.

Alapjáraton szeretem az egzotikus virágok,növények illatát.Egy csajon hasonló illatú parfüm nagyon szexi.Csak fontos,hogy ne vidd túlzásba és ne keveredjen más szagokkal.

2014. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!