Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen eszközöket, sminkeket,...

Milyen eszközöket, sminkeket, praktikákat ajánlotok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Sima,egyszerűeket szeretnék először kipróbálni, hogyan kezdjek hozzá?

16/L



2014. jan. 7. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ami szerintem biztosan kell: korrektor, alapozó, púder, pirosító, szemceruza (nem fekete), szájkontúr ceruza (lehetőleg nude, alig látható árnyalat), szájfény, rúzs, esetleg szemhéjpúder. Ha van kérdésed inkább kérdezz, mert nem tudom, hogy mit tudsz és mit nem.
2014. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem kezdetnek a te korodban elég egy szempillaspirál, korrektor és szájfény. A szemöldököd legyen szépen formázva. Ha komolyabban szeretnél vele foglalkozni, a youtube-on nagyon sok sminkes videót lehet találni az egészen egyszerűektől a legkáprázatosabb sminkekig. Gyakran a felhasznált kozmetikumokat is feltüntetik. Illetve magyar nyelven is van jónéhány beauty blog is, azokat is olvasgathatod.
2014. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bb krém,púder,pirosító de inkább ezek a világosabb árnyalatok,szempillaspirál!!!!!! fontos!! illetve szerintem szájfény valami natur :) plusz ha szeretnél akkor használhatsz matt barna illetve annak árnyalataiból álló palettàt:)!
2014. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!