Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mit ajánlanátok?

Lányok! Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A szemem alatt folyamatosan sötét folt van, mintha nem aludnám ki magamat. Eléggé zavar és szerintem csúnya is. Pasi vagyok, így valami olyan cuccot keresek, amiről egyáltalán nem lehet megmondani, hogy smink, de elfedi, vagy legalább elhalványítja a foltokat. (Alapozó, krém, vagy nem tudom mi lenne jó rá).

2014. jan. 7. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sminkre gondolsz akkor mindenképpen korrektor. Egy leheletnyi. De a karikákon pakolással is lehet segíteni. :)
2014. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írták korrektor,de vannak házi "trükkök" is:

egy-egy szelet krumpli a szemek alá,a keményítő szépen rendbe rakja,ugyan úgy működik a dolog teafilternél is,a koffein szépen eltünteti (10-20percig kell rajta hagyni.)

Gyorsabb,de nem túl kellemes megoldás a karikákra és a táskákra a fagyasztóba tett kanál.Egy videóban láttam,be kell rakni 2 kiskanalat 5 percre a fagyasztóba utána pedig a szemek alá kell helyzeni.Nem túl kellemes,viszont 2perc alatt megszünteti.

2014. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt ajanlom neked, nagyon jo es nem draga:

[link]


hazi praktikak nem fognak mukodni, mert azok duzzanatra vannak (mint pl a kiskanal), nem elszinezodesre, sotet karikara - azon csak a korrektor segit sajnos

2014. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fura,én csak olyan praktikákat írtam le amiket próbáltam és bevált,és nekem a sötét karikákat is eltüntette.
2014. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! A házi praktikákat is kipróbálom, veszíteni való nincs :)


20:51-es: ez vízálló? Eléggé szoktam izzadni, ha elfolyós, akkor másikat kellene keresnem.

2014. jan. 8. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan korrektorok, amik egészen kemények nehezebb elkenni, de szerintem azt nem izzadnád le. Ebben persze az a jó, hogy úgyis olyan fogsz választani, amilyen a bőröd szóval nem látszik meg az elkenődés :).

Olcsóbb változat a miss sporty korrektor stift: [link]

Én ez úgy használom, hogy kenek belőle a bőrömre, és azt ujjbeggyel elegyengetem. Nekem nem kell a szemem alá, na de ha rajtad elmosódna akkor egy ilyen keményebb állagút merek ajánlani.

2014. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor beszerzek egy ilyet.
2014. jan. 9. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!