Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb a száraz ajkakra?

Melyik a jobb a száraz ajkakra?

Figyelt kérdés

Kétféle ajakápolót néztem ki, de nem tudom pontosabban hogy melyik a jobb, majdnem egyforma, csak két különböző márka.


ISANA ( Rossmannos) Hydro (világoskék)

BALEA (DM-es) Sensitive (ez is világoskék, nem a sima)


Melyik a jobb, olcsóbb?


2009. nov. 30. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem isana van, de nemjönbe. túl zsíros, és nemszívódik be, és ezt a folytonos zsíros, csúszós érzést a számon én nemviselem el. ráadásul utána mégha még szárazabb lenne a szám. mármint jobban foszlik. a balea-t még nempróbáltam, énmár felmondtam az összes ajakápolónak, mert egyiksem hat, és egyik sem szívódik be, és undorító zsíros marad a szám és utálom.

lefekvés előtt bekenem vmi krémmel, és ennyi. hameg nagyon muszáj, akkor labello kamillásat használok. azmég úgyahogy elfogadható.

2009. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Isana-ból milyened volt/van?
2009. nov. 30. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt Isana-m, de az utóbbi időben mindig Baleát veszek, és ezt nagyon bírom. Igaz, én nem világoskéket, hanem a kókuszosat és a trópusi gyümölcsöset használtam.
2009. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. isana-ból pont a hydrom volt.
2009. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak Labello.
2009. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!