Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem ki magam? Sos

Hogyan sminkeljem ki magam? Sos

Figyelt kérdés
Szijjasztok!Általánosba járok és lesz egy amolyan mikulás buli.Olyan mint egy rendes buli,csak hát az iskola felsőtagozatosai táncolhatnak mint pl én.:)De nem tudom h h sminkeljem ki magam.Van púderem,zselés csillámom és rózsaszín,kék,piros és sárga szemhéj festékem.Barna hajú és szemű vagyok.Válaszaitokat köszönöm:)
2009. nov. 30. 17:32
 1/3 anonim válasza:
külgy képet és meg mondom mi ilik hozzád :D
2009. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát...ha szép is akarsz lenni, akkor a színes szemhéj festékeket nem ajánlom. ha van egy fekete ceruizád, szemceruza, akkor azzal húzd ki a szemed felül, és alul is , de csak félig, és maszatold el kicsit. a csillámot pedig kenheted a felső szemhéjadra, és egy kicsit a szemöldök alatti részre is.
2009. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan mehet egy kis rózsaszín szemhéjpúder (azért NE a szemöldöködig, csak halványan egy kicsi), és a szempilláid tövéhez húzz egy csillámos vonalat. ez szerintem aranyos, nem túl feltűnő, szóval pont elég.
2009. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!