Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg "káros" a fülbelövés?

Tényleg "káros" a fülbelövés?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen olvasom,hogy tönkreteszi a fület,"kiszakít" belőle egy darabot mikor belövik,porcnál meg eltörhet a porc.Én cimpába szeretnék egy 2.at,tavaly lőtték az elsőt,az a "sima" füllyuk volt,de lövettem azt is.Nem volt vele problémám,alig éreztem,egy tip-top kozmetikába volt,ami szabad szemmel láthatóan teljesen tiszta volt."Begyógyult" a fülem,úgyhogy a mostanit is lövetni szeretném.De!Félek,hogy valami lesz vele...:( Szóval nem tudtok valamit a lövetésről?:) 14/L
2014. jan. 9. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod nyugi :) Meg gondolj arra aki pl birkózik össze-vissza van törve a port a fülében. Most egy kis fülbevaló nem hiszem hogy olyan iszonyatosan tönkretenné a füled.
2014. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Annyira biztos nem, mint a fejbelövés.
2014. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Cimpánál is kíméletesebb és sterilebb a szúrás, mint a lövés, de szerintem ott nem olyan nagy gond, ha löveted, mint a porcnál..porcot tényleg nem szabad lövetni.
2014. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a káros, ha rossz helyre van lőve, és megszakítja a fülben futó erővonalakat. Olyat viszont nem hallottam, hogy kiszakítana egy darabot a porból, ez butaság!
2014. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,most megnyugodtam!:D
2014. jan. 9. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a porc nem szakad ki, de el tudja törni, az meg nem valami szép és fájdalmas is.
2014. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6-ot lövettem a normál 2 lyuk fülé (egyik fülbe 4-et, másikba 2-t), ebből egy a porc határán van, 1 teljesen porcban. Nem volt velük semmi gond, igaz porcban lassabban gyógyult.
2014. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!