Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 13 évesnél mi a maximum?...

Egy 13 évesnél mi a maximum? (sminkben)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves vagyok, 7. osztályos. Már szinte minden velem egykorú sminkeli magát, de olyan rendesen. Nekem az édesanyám azt mondta, hogy a szempillaspirál még elfogadható, de az osztályomból a lányok már púdereznek, alapozóznak, pirosítoznak, van, aki kiemeli a szemét. Szóval érdekelne, hogy szerintetek mi a maximum, amit egy 13 éves lány használhat.

Előre is köszönöm a válaszokat!

U.I.: utálkozó kommenteket kérlek hanyagoljátok!



2014. jan. 9. 20:32
 1/9 anonim válasza:
Szia! én is 13 vagyok és hetedikes. Én csak szempillaspirálozok mert ennél többet ilyen korba minek?
2014. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szájfény esetleg.
2014. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sajtosmákosbabkonzer válasza:

szerintem ha szép a bőröd, akkor 18 évesen is felesleges a smink :) próbálj inkább minél kevesebbet, csak a "szükséges" mennyiséget használni, ne áljj be a sorba :)


19/F

2014. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 perfect li(f)e ***** válasza:
100%

A bőröd meghálálja,ha nem kezdesz bele most abba,amit az osztálytársaid csinálnak.:) 13 évesen az ember bájos,üde (gyerek!) nem kell "javítani" sminkkel.

Ha van valami komoly esemény, szájfény meg spirál belefér szerintem is.

2014. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam 13 éves és csak szempillaspirált használtam, meg szőlőzsírt, mert nagyon száraz a szám.
2014. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál, szájfény, ennél többet NE!
2014. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bőven elég a szájfény és a szempillaspirál.
2014. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is minden osztálytársam festette magát, de nagy ívben lesz@rtam, és mennyivel jobb lett! nekem egészséges a bőröm, míg a régi osztálytársaimé...nagyon durva. Egyszer láttam a "barátnőmet" smink nélkül, és nagyon durván nézett ki a bőre. Ha pattanásod van, alkoholozd le, én is mindig azt csinálom, és gyönyörűen elmúlik. A spiritus pl. nagyon jó erre a célra. Az alapozó csal eltömíti a bőr pórusait, és nem tud levegőzni, ergo a pattanásod sokkal rosszabb lesz tőle:) Egyébként az is igaz, hogy sokkal szebb a természetes, egészséges bőr a maszknál. És amúgy mindig meglepődöm az emberiség "fejlődésén"... 12-13 évesen agyonsminkelni magunkat?! Ne süllyedj le a szintjükre.. :/ maradj egyedi, és hidd el, sokkal szebb leszel :) Az a szép, aki önmagát adja, és nem az, aki mindenáron követni akarja a többieket, ezért elcseszi a bőrét... majd nézd meg őket pár év múlva smink nélkül ;) Meg fogsz lepődni... 15/l
2014. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a szempillaspirál fölösleg, tesin meg elkenődik.

Én korrektort szoktam a nagyobb pattanásokra. Egy átlátszó szájfény, krém a homlokomra amit a kozmetikus írt fel(mert ott vannak a pattik és az csillapitja:))

Pudert nem szoktam, arc pirosítozni sem szoktam mert nekem nem kell:) . Alapozó felesleges ilyen korban, meg csak rontja a szépséget.

2014. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!