Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy problémám. Szeretnék...

Van egy problémám. Szeretnék csináni egy youtube-os csatornát olyan kategóriában mint a Gabifrizurái vagy a Follow Anna de attól tartok hogy kinevetnek vagy az egész facebook rajtam fog rágódni. Szerintetek mit tegyek? Csináljak csatornát?

Figyelt kérdés
S.O.S
2014. jan. 11. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ha értesz hozzá csinálj! Ők is úgy kezdték ahogy te :)
2014. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Tehát sminkes,divat kategória.Ilyen félelemmel inkább ne vágj bele,mert ha kinevetnek,az nagyon rosszul fog esni.Egyébként ne haragudj de vagy 3 millió ilyen youtubos van fenn,nehéz velük felvenni a versenyt.:)
2014. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Szerintem ha ügyesen sminkelsz, értesz a videózáshoz, jó a beszélőkéd, akkor belevághatsz. Inspirálódj külföldi guruk videójiból. Mert nem elég ám, ha telefonnal felveszel valamit, és magadra kened amit találsz. Akkor népszerű egy videós, ha birtokában van annak az ismeretnek, amit közölni akar a világgal, és tudásával tisztában is van. Illetve figyel a minőségre. Hogy a hang ne sercegjen, a kép tiszta legyen. Attól hogy lenne egy Youtube csatornád, még nem kellene a facebookon reklámoznod. Azt lehet más guruknál is. Ha elfogadod a kritikát, és nem félsz az esetleges negatív véleményektől, vágj bele.
2014. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
nemáááár az a gabifrizura annyira gáz... nem birom elviselni! pont tegnap csinltunk egy videót a tesómmal paródiának róla! http://www.youtube.com/watch?v=JYQg9mr-8rE
2014. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez jó :D Én se bírom gabifrizuráit. Egy ideig a feliratkozója voltam, de hamar rájöttem hogy egy tehetségtelen kislány, aki kicsit sokat képzel magáról..
2014. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Na végre valaki egyet ért! :) remélem tetszett a videó XD
2014. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Egész jó, várom a folytatást! :D
2014. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gabifrizurai eleinte ügyetlen,kissé rút kislány volt,de szerintem most eléggé beletanult,és ahogy megtanulta magát sminkelni,egyre szebb lesz.Kár,hogy egy kicsit elszállt magától...
2014. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Folytatást még nem nagyon terveztünk, de most hogy így mondod :D majd lehet lesz még valami :)
2014. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem bántásból, de még a smink se sokat szépít rajta.. Nem tudom hány éves, de úgy néz ki sminkben mint egy erőltetett 18 éves (holott még biztos nincs annyi).

Csajok még egy sminkes vidi legyen már! :D

2014. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!