Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ragaszthatok tippes körmöt...

Ragaszthatok tippes körmöt vagy növesszem meg a sajátom? Hogyan erősítsem a körmöm?

Figyelt kérdés
Felszakította a körömlemezt a tippes köröm és most már nem sebes, nem eleven csak nem nőtt le teljesen a körmöm.csak egy ujjam rongálta meg.Körömlakkot már elbírja,nem tudom melyikkel járnék jobban, műköröm vagy saját körmöm lakkozással erősítgessem.szépségvitaminnal és kézkrémmel szedtem rendbe.
2009. dec. 1. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy a legjobb, ha a saját körmöd erősíted meg, de csak zselével. Nem raksz alá tippet, és nem hosszabbítod meg.
2009. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
d még nem lehet építeni a körmömre mert nem tudok tenni alá tippet.és a sérült körmömmel mit tegyek?
2009. dec. 1. 12:06
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tippet hanem sablonnal nem tudok dolgozni sablont nem tudok a körmöm alá tenni. csak húzzam rá a pici körmömre a zselét és várjam meg míg lenő?
2009. dec. 1. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt most nem értem.

A körmöd alá akarsz tenni tippet?????azt hogy? És csak beszakadt körmöd akarod erősíteni? és a többin műköröm van még?

2009. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
arról van szó hogy nem tudom mit tegyek, nincs mükörmöm mert elcseszte a műköröm. a jobb gyűrűs ujjamon felszakította a körömlemezt!!! (már meg gyógyult) csak nem nőtt le ugy hogy ragasztani lehessen rá tippet! Ezért kérdezem hogy mit tegyek vele? Fessem körömlakkal és úgy várjam meg amíg megerősödik?Nem lehet másképp műkörmöt csinálni!! A sablonos technika nem jó mert nincs köröm ami alá beillesszem, tipp nem lehet mert kicsi a körmöm és még amúgy se nőtt le teljesen. Remélem így érthető.
2009. dec. 2. 06:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy darabig felejtsd el a műkörmöt.Próbáld ki a Rimmel körömerősítőjét,nekem nagyon bevált.Dm-ben kb.1100ft.
2009. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!