Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ehez a ballagási ruhához...

Ehez a ballagási ruhához milyen ékszerek illenek?

Figyelt kérdés

[link]


Milyen karkötőt és nyakláncot vehetnék fel hozzá? Hogy kellene ki sminkelnem magam ehhez a ruhához? :/ Kaphatok ötleteket, mert tanácstalan vagyok ez ügyben. :S


Lenne egy olyan kérdésem még, hogy szallagavatóra szoktak a lányok a csuklójukon virágot hordani? Az milyen esetekben kell/ szükséges vagy mikor lehet viselni??


Köszönöm előre is a segítséget. :)



2014. jan. 14. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Arany illene hozzá.
2014. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szélesebb karperec, arany színű inkább, lehet áttört, sima, mintás, de köves lehetőleg ne. Valahogy az én szemem ehhez a ruhához nem kívánja a köveket.

[link]

Nyakláncnak inkább valami vékonyat ajánlok.


Sminkből a füstös fekete szem jól néz ki, de nem tudom el tudod-e készíteni.

[link]

Ez egyszerűbb és szerintem nagyon szép:

[link]


Nos a virág a csuklón... ez nekem új. Még csak amcsi filmekben bálozáshoz láttam, szerintem ez úgy Magyarországon nem szokás.

2014. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A második smink nagyon tetszik :)) bár nem tudom, hogy alapanyag hiányaban ki tudja meg csinálni. :P

Sajnos nem értek ahoz, hogy magam ki fesem. Próbálkoztam párszor, de sose sikerült! :/


Ékszere meg nem gondoltam volna, hogy ilyet ajánlasz. :D tetszik meg minden, de biztos jó hozzá?

Azért kérdezek mert nem nagyon vagyok topon ezekben a dolgokban. :$ :/

( én vmi csilogosra gondoltam, de akkor ezek szerint nem a ruháhoza való vagy vmi ezüst színűre.)

Nyaklánc meg fogalmam sincs, lehet e egy csilogos, legyen rajta vmi vagy csak sima legyen. Ahogy írtad arany színű legyen?

Fülbe való, vmi kőves csilogos vagy az milyen? (Ezzel bajnban vagyok mert bizsut nem igazán hordhatok a fülemben, és a választék a részemre nagyon szűk így max csak acélosat tudok venni ami ezüstös színű.)

2014. jan. 15. 19:46
 4/13 Enaa válasza:
Én azt hiszem egy swarovski nyakláncot vennék fel. Egy egyszerű láncon 3 mm-eres kővel. Karkötőt nem vennék fel, inkább egy nagy gyűrűt egy fekete borítéktáskával. Smink: fekete füstös szemet egy halványabb "nude" rúzzsal és rá még átlátszó szájfénnyel. (Inkább a szemedet hangsúlyozd ki.) A hajadat nem írtad, de én mindenképpen kisimítanám a hajam és egy gumi hajpántot beleraknék. (fülbevalót nem raknék be)
2014. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Enaa válasza:
2014. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A hajamat a fodrasz csinálja majd vmi szép konty szerüt. :)

Néztem ma egy boltban kiegészítőket, nyakláncot és fülbevalót. Nekem tetszik, mit szóltok ehhez?


[link]


Am nem vagyok olyan akki mindig a közép pontban van, és ezert is szeretem a szolid dolfokat. :)

2014. jan. 17. 18:56
 7/13 Enaa válasza:
szép. valami ilyesmire gondoltam én is. erről a "középpontos" kommentedről annyit, hogy nem szabad így hozzá állni a dolgokhoz. mindig a legjobbat hozd ki magadból. nem baj az ha valaki a középpontban van. :) legyen önbizalmad.
2014. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az a baj, hogy nincs önbizalmam. :/
2014. jan. 17. 19:56
 9/13 Enaa válasza:
Én mindig ezzel az önbizalom hiányos kérdésekre azt tudom tanácsolni, hogy az a baj, hogy nem tudod magadról, hogy szép vagy. hidd el, hogy te is lehetsz a középpontban. Mindenki szép valamilyen szinten. Mondok egy példát: vannak az osztályomban olyan lányok, akik egyáltalán nem szépek, csak nagy a szájuk és az arcuk. De én azt tanácsolom , hogy a szépségeddel kell megnyerni az embereket és nem azzal, hogy elmondjuk mindenkinek, hogy mennyire rúgtunk be az éjjel vagy kit, hogyan, és hányan csináltak meg. :P
2014. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm szépen. :)


Lehet, hogy ebben makacs vagyok. Sokan mondják azt, hogy semi baj velem, de mindig akkadnak beszólások suliba meg ilyenek és keptelen vagyok néha el is hinni ezzek miatt, hogy én szép vagyok.

Azon reménykedem ha végre el balagok, hogy akod meg változnak a dolgok és kicsit több önbizalmam is lesz.


De ez nem lehet az miatt is mert nem vagyok meg elégedve magamal, meg a testemel? :/

2014. jan. 17. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!