Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkkel lehet nagyobbí...

Milyen sminkkel lehet nagyobbítani a szemet?

Figyelt kérdés
szombaton esküvőre megyek,és már megvan a ruha is,hogy mibe megyek a ruhához lila sminkre gondoltam,mert a fölsőm is lila.nagyon kicsi szemem van,milyen sminket csináljak magamnak hogy nagyobbnak látszanak a szemeim?képet is linkeljetek!és lehetőleg olyan smink trüköket írjatok le,amit könnyen eltudok készíteni.előre is köszönöm 17/L
2009. dec. 2. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb egy jó hosszabbító szspirál. A szemhéjpúdert pedig úgy használd h fokozatosan halványíts! tehát a szempilláid felett közvetlen, legyen sötét lila és utána fokozatosan halványodjon a szemöldököd felé. A szemceruzát sztem ne használd mert az csak kicsinyít. Nem tom h milyen színű a szemed, de ha illik hozzá a lilás kékes szín akk egy kicsit lilás-kékes árnyalatú szemceruzával kihúzhatod se semmiképp ne feketével! remélem segítettem! :) egy kozmetikus:)
2009. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2009. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zöld színű szemem van:) várok még válaszokat!
2009. dec. 2. 16:29
 4/5 anonim válasza:
36%

Ha alul is és felül is vastagon kihúzod alul fekete szemceruzával felül tussal.(kicsit vastagan)

nagyobbnak fog tünni:)

2009. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Füstös cicás szemek !!!! :)
2009. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!