Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen legyen a sminkem és a...

Milyen legyen a sminkem és a hajam keringőre?

Figyelt kérdés

Szisztok!:)

Február végén az iskolámban keringő lesz, és mivel a nyolcadikosoknak minden évben van én is táncolok.:) de valahogy nincs elképzelésem, hogy milyen legyen a sminkem és a hajam.:/


Hosszú (majdnem derékig ér) szőkés-barna (inkább homokszőke) hajam van, barna szemem, és a bőröm kicsit világos. Valamilyen natúr sminket szeretnék, mivel úgy tapasztaltam, hogy az erős smink nem igazán áll jól:O

A hajamat eddigi tervek szerint begöndöríttetem, és ki lesz engedve, de lehet, hogy kontyba lesz. Elég jól sminkelek, szóval ha van valamilyen ötleteket lécci linkeljete videót/képet/leírást! :)



2014. jan. 17. 19:45
 1/2 anonim válasza:

Szia:) Smink: szerintem igazad van valami natúr smink lenne jó alapozó ha hibás a bőrőd ha sima akkor nem kell tus mert az nem kenődik el szempillaspirál és szájfény. szemhéj festék szerintem nem kell ha táncolsz az annyira nem érvényesülne és pl. füstöst szerintem nem akarsz:D

haj: biztos szép a hajad, hosszú hajnál pl. gyönyörű (szerintem) amikor loknisra besütik és feltűzik. de nem kontyba hanem két oldalt vagy felül táncnál érdemes egy kicsit félretűzni hogy ne zavarjon:)) küldök képet a hajról:) sok sikert:)

2014. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) megkaptam a képet, nagyon tetszik a haj is
2014. jan. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!