Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebben a videóban a csaj...

Ebben a videóban a csaj milyen sminket használ?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=L5UdkbieIKU

Még csak most kezdem tanulni a sminkelgetést és amivel át megy a szemöldökén az direkt szemöldökre van?Vagy lehet simán átmenni egy olyannal is ami szemhéjra van?:D



2014. jan. 18. 05:35
 1/2 anonim válasza:

szerintem szemhéjpúdert használ, én is azt szoktam. itt inkább az ecset a lényeg. kicsi fejű, oldalról lapított, ferde végű ecset kell, ez kifejezetten szemöldökre való.


2 árnyalatot használ: középbarnát és sötétbarnát. ha világosabb, szőkés hajad van, akkor értelemszerűen világosbarnát és középbarnát kell használnod. ha megfigyeled, a világosabbal festi meg a kontúrvonalat, a végén a sötétebbel pedig csak a szemöldöke közepét festi ki, a széleket nem. ez azért fontos, mert ha a széleket is sötétre fested, túl erős lesz a kontraszt a szemöldököd és a bőröd között, így természetellenes "tetovált" hatású szemöldököt kapsz. a videó végén pedig egy eyebrow brush nevezetű eszközzel kifésüli a szálakat, eltávolítja a felesleges púdert, hogy még természetesebb hatású legyen. :)

2014. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. jan. 18. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!