Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem sikerül szépre a...

Miért nem sikerül szépre a szemem? :' (

Figyelt kérdés

Ilyenem van :

[link]

és akárhogy kínlódom nem sikerül csak vastag lesz és csúnya és ahogy felkenem nem is fekete,hanem szürkés,pedig feketét vettem!! mondjuk utolsó darab volt,lehet hogy már kicsit beszáradt...

Mindegy,nem tudom mit rontok el mindig,de nagyon csúnya lesz és csak felhúzom magam,akármennyi videót is megnéztem már...



2014. jan. 18. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell sokat, és egy idő után szebb lesz, és majd eljön az az idő is, amikor nem érted majd, hogy mi volt ebben nehéz :)
2014. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi, hogy nekem egyszerűbb, ha először kihúzom halványan ceruzával, azt kijavítom, ha nem jó. És amikor már jó, akkor húzom át a tussal.
2014. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit vírusos az oldal és ellenkezett a telóm de azért megnéztem. Én nem ilyet használok. Vettem a 100-as boltba egy made in chinat és szebben fog mint a márkás. De a Rossmannba is jók vannak. :) Fekete is vékonyan is lehet vele dolgozni úgyhogy csak ajánlani tudom.
2014. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy egy másik tusfajtával szebben és könnyebben tudnál dolgozni. Nekem pl folyékonnyal sikerül legszebben.
2014. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én karácsony környékén vettem és ezt is két hétig kerestem.

Köszönöm szépen a bíztató szavakat :)

2014. jan. 18. 15:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam,de mint mondtam ez az egy volt és ezt is 2 hétig kerestem :(
2014. jan. 18. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!