Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves lány milyen termékeket...

14 éves lány milyen termékeket használhat?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el sminkelni, de nem igazán tudom,mit hogyan kell. Segítenétek? Eléggé patis a bőröm és kék szemem van.

Ha lehet, márkát is írjatok, hogy mit ajánlotok!

14/L



2014. jan. 18. 12:05
 1/4 anonim válasza:
disznózsír
2014. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Garnier alapozó BB változata. Szépen egységesíti a bőrt. Helia-D BB változata inkább fedésre jobb. Szempillaspirál szinte mind jó, de vigyázni kell hogy dúsít vagy hosszabbít mert ugye nem mindegy. Labello ajakápoló (meggyes^^). Púder nagyon ritkán nagyon kevés márkája szinte mindegy. Én ezeket használom. Meg még van vagy 4 szempillaspirál, 2 szájkontúr, 8-10 rúzs, 1 szemceruza, 4 púder, 1 szemfestékpaletta. Anyummal szeretünk szépítkezni.

14/L Persze tudni ki kell mit hova készítesz.

2014. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 evesen eleg egy jo alapozo ha problemas a borod, en szemely szerint nem szeretem a BB kremeket es tarsaikat . Nekem Loreal alapozom van es nagyon jol fed, a lenyeg hogy megtalald a neked valo arnyalatot. Nekem is kek szemem van es a barnas, halvany, foleg a fold szinei emelik ki a szememet, de ez fugg az arcodtol is. Szempillaspiralbol a legjobbak szerintem a Maxfactorok :)
2014. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem egy 14 éves lánykának nem kell agyonsminkelnie magát.


A pattanásos bőrt először kezelni kell, mert ha elkezded alapozózni, belekerülsz az ördögi körforgásba: egyre több lesz, mert az alapozó eltömíti a pórusaidat. Tehát mindenképp bőrtípusodnak megfelelő arctisztítót, tonikot használj minden este és reggel. A problémát nem elfedni, hanem megoldani kell.


Ha épp most készülsz összeállítani a kezdő sminkkészleted, a következőket javaslom:

Korrektor - szem alatti karikákra, esetleg pattanásokra (Catrice)

Szempillaspirál (maybelline, essence)

Szemceruza - barna szín kiemeli a kék szemet (essence)

Ajakápoló (Blistex limonádés, vagy Carmex)

Szájfény - natúr színekben az iskola miatt

2014. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!