Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömkérdés! C. N Titanium...

Körömkérdés! C. N Titanium építőzselé vs Pearl N. OP2 Optimal Power Gel Clear építőzselé?

Figyelt kérdés
Valamint ,ha pl C.N a többi építéshez szükéges alapanyag, az mennyiben befolyásolja a műköröm építés sikerességét?

2014. jan. 18. 18:00
 1/2 KörmösMagenta ***** válasza:

Szia!

Én a Titaniumot használom és nagyon jól lehet vele dolgozni, nem bánod meg, ha kipróbálod. :)

Ha a többi anyagod is CN, akkor szerintem mindenképp maradj a CN termékeinél, mert ha más anyagokkal keverve dolgozol, akkor a végeredmény nem lesz 100%-os. Fellevegősödhet, leválhat a köröm a nem megfelelő anyagok párosításától. Én nem kísérleteznék a vendégeimen! Egy elvesztett vendéggel nem csak a zselé árát bukod...

2014. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a Titaniumot használom, több másik márkát is kipróbáltam, de ez volt magasan a legjobb.
2015. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!