Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nemrég a szám felett elkezdett...

Nemrég a szám felett elkezdett nőni egy kis bajusz, ami nem is lenne baj ha nem lány lennék. Messziről hál istennek nem látszik, de közelről igen. Hogy tudnám eltűntetni? Gyantával nem akarom.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az AVON-nál vannak termékek, amivel el lehet tüntetni őket, nézz utána:)
2014. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szőkítsd ki :) ezt te is meg tudod tenni, ha veszel szőkítőport és hidrogén peroxidot, én fodrászboltban vettem. Nem drága meg semmi, és nagyon kevés kell :) vagy menj el kozmetikushoz és ő is megcsinálja ha szeretnéd, de szerintem olcsóbb ha te csinálod és nem nehéz :) olvass utána ha érdekel :)
2014. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
borotváld le.
2014. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze szőkítsd csak ki, mert ha szőke akkor már nincs is ott. Ezért nem borotválkoznak a férfiak sem csak szőkítik a szőrt a képükön.


Használhatsz szőrtelenítő krémet. Van kifejezetten arcra gyártott.

Vagy ha van rá pénzed akkor véglegesen eltávolíttathatod lézerrel, IPL-lel vagy elektrolízissel

2014. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van, még a nőknek is, teljesen normális. Ha zavar, akkor szőkítsd ki, bár én a gyantát javaslom, vagy ha nem sűrű, szedd ki csipesszel. Átmeneti sos megoldás, ha ollóval lenyírod.
2014. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. jan. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!