Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az hogy akik már...

Miért van az hogy akik már régóta hordanak szemüveget azok elég csúnyának tűnnek szemüveg nélkül? Mi közbe nem is azok

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert a szemüveg nagyítja a szemet is és anélkül már kicsinek tűnik
2014. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 éves korom óta szemüveges vagyok, és nem érzem magam csúnyának se vele, se nélküle.

Nélküle talán még jobb is kicsit.

Egyébként nem csúnyák, maximum szokatlan.

20l

2014. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen egyik évfolyamtársam. Ha leveszi a szemüvegét, akkor nagyon nagyok a szemei...
2014. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak szokatlanok, furcsák úgy, és ezt érzed csúnyának? Én legalábbis így vagyok vele, úgy látom őket szemüveg nélkül, mintha hunyorognának, olyan "meztelen" az arcuk, de aztán pl. ha átvált valaki kontaktlencsére, akkor megszokom, és már szemüvegben lesz furcsa. :)

Amúgy a szemüveg nem feltétlenül nagyítja a szemet, csak a távollátóké, a rövidlátóknak pont hogy kicsinyíti.

2014. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nagyon szokatlanok, egy hétig nem hordaná a szemüveget, megszoknád. Ugyanez van barátnőimmel és a sminkkel. Anélkül is szépek, de rendes megijedtem, amikor nyaraláson análkül láttam őket :D Mert magamat ugye napi szinten látom vele meg nélküle, de őket ritkán.
2014. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!