Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van mostanában olyan...

Miért van mostanában olyan műkörmük a lányoknak, amiknél a gyűrűs vagy középső ujjon teljesen más színű vagy eltérő minta van felrakva?

Figyelt kérdés
Egy lány barátom szerint szimplán azért mert így feltűnőbb a körmük. Szerintetek? Elsősorban lányok válasza érdekelne! Köszi előre is a normális válaszokat!!

2014. jan. 24. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan műkörmöm még nem volt soha és nem is lesz, de én speciel évek óta festem így a körmeimet, oka maximum annyi, hogy nem lesz annyira "egyhangú" a dolog, megtöri az egységes alap színt, ezáltal pluszt ad a körmeim kinézetének nem lesz olyan snassz.
2014. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam így festeni a körmömet, mert feldobja a manikűrt.
2014. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a válaszokat!
2014. jan. 24. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éve divat. Nagyon ritkán teljesen egy színűek a körmeim, legyen szó akár műkörömről, akár a saját körmömről. Szerintem szebb, és nem olyan unalmas.
2014. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ!
2014. jan. 25. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
francia műkörmöknél általában fehér a vége és a gyűrűsujjon van csak minta
2014. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a válaszért!
2014. febr. 1. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!