Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni ilyen karkötőt...

Hol tudok venni ilyen karkötőt? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 4. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valószínűleg sima gumi vagy bőr karkötő (6 db), és csak össze vannak fűzve. Bármelyik karácsonyi vásárb kimész és bőrárusnál tudsz venni. Pár száz forint lehet darabja (max. 2-300).
2009. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, ezek sima karkötők egymásbafordítva. c&a, pimkie, ilyesmi helyeken lehet kapni 8-10 darabot egybecsomagolva, párszáz forint sztem
2009. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. dec. 4. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szuper-ben,Bijou Brigitte-ben.

itt a link h hogyan kell megcsinálni:

[link]

[link]

2009. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én ma vettem a westendben a Bijou Brigitte-ben de csak színes volt sajna, az eladó csajszi azt mondta olyan két héten belül lesz fekete. 4db volt 390 ft. Remélem tudtam segíteni( én is feketét akartam de ez a színes sokkal jobban tetszik már :))
2010. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta nekem is sikerült vennem, de rám hatalmas, így keresgélek tobább "gyerek méretben". :)
2010. jan. 23. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Rossman-ban vettem egy csomag Skobydoo-t, még annak idején amikor az volt a divat, hogy kulcstartót fonunk belőle. Most elővettem és vágtam 2 szakaszt és összeolvasztottam gyertyával. Most van 9Színű karkötőm :D
2010. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!