Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dobókockás cuccok! Miért...

Dobókockás cuccok! Miért olyan felkapott?

Figyelt kérdés
Mármint, úton-útfélen dobókockás öv, kakörő és fülbevalóval futok össze :D Vagy olyanokkal akik viselik, vagy szimplán minden boltban ilyet látok :D
2009. dec. 4. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
mert köze van a retro-hoz meg az emo-hoz... :S
2009. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pfúú emo, mint minden már -.-
2009. dec. 4. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem van 3 kockás fülbevalóm, imádom őket és lesz@rom h ki tartja emonak meg egyéb ilyen szarnak. azért hordom mert tetszik.!
2009. dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tetszik, én azt bánom hogy a kockás öv(tudod, az a szegecses) divat lett, mert nekem már nagyon régóta olyan van, sőt a régi sulimba nekemvolt először ilyen kockás "arabsálam".... baromira irritál már, hogy a diszkósok is hordják ezeket, amiket régen a punkok meg egyebek hordak, pl. tornacsuka. a kocka meg ha jól tudom a ska jele vagy mije volt, és ez is divat, mint a dobókocka... irritál, már nem merek kb ruhát venni, mert mindenhol ezek a tömegruhák vannak, de csak azzal van bajom, hogy ezek a retrósok meg diszkósok mindent kisajátitanak. -.-' utálomőket. :'D
2009. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként te totál nem vagy tisztába a tornacipő történetével mert amerikából indult ki az egész és először a hip-hoposok hordtak ilyen cipőket és tőlük koppintották le!!
2009. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a dobókockás fülbevalók nagyon sexysek, csak ne fehér szinűek legyenek :D
2009. dec. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!