Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műszempillától nagyobbnak...

A műszempillától nagyobbnak látszik a szemünk?

Figyelt kérdés

Nektek van? Ha igen milyen?

Magatoknak szoktátok feltenni?


2009. dec. 5. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs és még nem is volt,meg valószínűleg nem is lesz!De igen nagyobbnak látszik töle a szem!


20L

2009. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyobbnak látszik, de nekem nincs :)
2009. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha nagyobb szemeket akarok akkor kifestem füstösre és kész. A műszempilla marha zavaró.
2009. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szerintem nagyobbnak látszik tőle a szem:)

Én már párszor raktam fel műszempillát...azt hittem nehéz, de egész könnyen ment:) Jó mondjuk elsőre nem lett olyan szép, de utána már szép lett:)

Én sorosat használtam még csak, a tincseset nem próbáltam:)

Viseletre tényleg nem a legkényelmesebb...de megszokás kérdése ez is:)

Remélem segítettem:)

2009. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok...még annyit szerettem volna írni...hogy ha nagyobb szemekre vágysz, akkor a szemhéjad belső részére világos színű szemhéjpúdert, a külső részére pedig sötétebb színűt használj:)

18/l

2009. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem jelenleg is van,3D-s. :) Pár napja rakattam fel,eddig sorost használtam.Nem hiszem,h nagyobbnak hat tőle a szem,de az biztos,h sokkat dob rajta,és sokkal szebb tőle:)

2009. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek :)
2009. dec. 6. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!