Hogy kell leszívatni?

Figyelt kérdés

Fekete hajamba szeretnék 1-2 szőke tincset.

Hogy szívjam le magamnak házilag ?

Van itthon 9 % hidrogén .Az elég ?

Sajnos fodrász kilőve .:S


2009. dec. 6. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A 9% hidrogénhez még venned kell fodrászkellékesnél szőkítőport.

De ha festett fekete a hajad, akkor valószínüleg, csak a lenőtt hajad szívja ki rendesen, ahol még festék van rajta, ott ronda rozsdaszínű lesz.

2009. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőkítőpor, 12%-os oxival keverve. Nekem a 9%-os nem volt elég a sötétbarna hajamhoz.
2009. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hidrogén szőke hajam volt befestettem feketére.. utánna leszivattatam és most ujra hidrogén szőke vagyok pedig csak egyszer szivattam le (egészséges a hajam)... 12% oxi és szőkitőpor az elején télleg ronda szine lesz de ha befesteted legközelebb már szép lesz ;) nem kell félni..
2009. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

feketébe rohattul nem lehet szép szőkét rakni,már bocsi. anyám mesterfodrász és mikor én bnőmmel kiszivattam a hajam a fele le égett,és nem szőke lett hanem barna.

szóval,inkább vagy hőillesztéssel probáld meg vagy varras fel. nekem anyám egykét tincset varrt fel,ésmmég mostis szép.

2009. dec. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!